« Svibanj 2024 »

Brinemo o kvalitetnoj prehrani!

„ŠKOLSKA PREHRANA BESPLATNA JE ZA SVE UČENIKE

OD SIJEČNJA 2023. ODLUKOM VLADE RH“

ONLINE NASTAVA

RADOVI UČENIKA

UČENIČKI RADOVI

Book titled 'FOTOGRAFIJA'Read this book made on StoryJumper

SIGURNOST NA INTERNETU

Koji je tvoj omiljeni predmet?

FACEBOOK ŠKOLE

link:

Facebook škole

Ispis statistike od 20. 9. 2023.

Poštovani roditelji, dragi učenici od 1. do 4. razreda!

Slijedom uputa Ministarstva znanosti i obrazovanja i uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, od 25. svibnja 2020. godine će se zbog pozitivne epidemiološke situacije organizirati nastava za učenike od 1.-4. razreda kako matične, tako i područnih škola.

U nastavku donosimo preporuke HZJZ i MZO koje možete pročitati klikom na sljedeće linkove:

Upute

Tijekom petka, 22. svibnja 2020. godine, kontaktirat će vas vaši učitelji kako bi vas informirali o organizaciji nastave i dali važne upute. Do tada proučite navedene upute.

Za roditelje koji se pitaju što napraviti, odgovorit ćemo rečenicom iz uputa HZJZ:

"Rad u predškolskim ustanovama i školama u sadašnjim epidemiološkim uvjetima uz poštovanje ovih uputa smatra se jednako sigurnim za djecu i zaposlenike kao i rad od kuće odnosno ostanak kod kuće, te se omogućuje uključivanje sve djece u vrtiće i škole."

Dakle, nastava za svu djecu je u školi. Nastava na daljinu postaje iznimka. To znači da ona ostaje samo za one učenike koji ostaju doma zbog bolesti, visoke temperature (iznad 37,2), respiratornih simptoma (kašalj i sl. - vidi upute). Ako je nekom u zajedničkom kućanstvu određena samoizolacija i još traje, također neka dijete ne dolazi u školu.

Roditelj je dužan svaki dan ujutro prije  djetetovog odlaska u školu  izmjeriti mu temperaturu. U slučaju da je povišena iznad 37,2 dijete treba ostati doma. Javiti se liječniku i obavijestiti školu o izostanku.

Zašto se nastava organizira za učenike razredne nastave, a ne za sve?

- Odgovor je jednostavan. Još nisu epidemiološke mjere i uvjeti rada u školi takvi da mogu svi učenici doći. Zašto razredna nastava? Zato što su djeca razredne nastave ranjivija skupina u procesu poučavanja. Potrebnija im je pomoć učitelja u učenju čitanja, pisanja. Roditelji im vrlo često ne mogu pomoći, a sami nisu samostalni za razliku od učenika viših razreda.

Važno je sada osloniti se na mišljenje stručnjaka koji su rekli da je sada jednako sigurno učiti u školi kao i online od doma. Naravno, uz poštivanje mjera.

Za sve upite molimo Vas da se obratite na tel. 043 382 900 u vremenu od 7:00 do 14:00 sati.

UPISI U PRVI RAZRED

DRAGI RODITELJI!

Upis u 1. razred odvijat će se u petak, 25.6.2021. u matičnoj školi u Đulovcu i područnoj školi u  V. Bastajima od 9:00 - 11.00 sati.

Molimo dođite s djetetom pridržavajući se važećih epidemioloških mjera. Hvala

UPISI U PRVI RAZRED

NATJEČAJ ZA RAVNATELJA/ICU

Natječaj za ravnatelja/icu

Natječaj za ravnatelja/icu  Osnovne škole u Đulovcu

Ravnatelj/ica se imenuje na vrijeme od pet (5) godina.

Rok za podnošenje prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama i

mrežnoj stranici Osnovne škole u Đulovcu.

Tekst natječaja je  u privitku.