Veličina fonta
Sivi ton
Disleksija

Novosti

Osnovnoškolci Bjelovarsko-bilogorske županije odlučuju “Kamo nakon osnovne škole?”

20. listopada 2023.

Bjelovar, Svi centri

Dragi učenici i roditelji,

došlo je vrijeme odluke o izboru budućeg zvanja i zanimanja. Kako biste mogli donijeti kvalitetnu odluku, prvo se trebate informirati te smo Vam u tu svrhu priredili sljedeće:

1) Poveznice
a. Baza opisa zanimanja (klikni ovdje)
b. Mogućnosti školovanja na području sjeverozapadne Hrvatske. (klikni ovdje)
c. Preporuke za obrazovnu upisnu politiku i politiku stipendiranja  (klikni ovdje)
d. Jedinstveni popis zdravstvenih zahtjeva (klikni ovdje)
e. Kalkulator za računanje bodova za upis srednje škole (klikni ovdje)

f. Podaci o stipendijama (klikni ovdje)

2) Pravilnici

a. PRAVILNIK O ELEMENTIMA I KRITERIJIMA ZA IZBOR KANDIDATA ZA UPIS U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE

b. PRAVILNIK O IZMJENAMA I DOPUNAMA PRAVILNIKA O ELEMENTIMA I KRITERIJIMA ZA IZBOR KANDIDATA ZA UPIS U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE

c. ODLUKU O UPISU UČENIKA U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2023./2024.

3) Informativne materijale za Bjelovarsko-bilogorsku županiju

a. Službeni popis obrazovnih programa u ponudi za upis u prvi razred srednje škole 2023./2024. Kamo nakon osnovne škole

b. Video predavanje s osnovnim informacija Kamo nakon osnovne škole

c. Dokumentarni film "Kamo dalje" Kamo dalje

d. Film o zanimanjima Kamo nakon osnovne škole 2022

Ukoliko Vam treba dodatna pomoć i razgovor o odabiru srednje škole, obratite nam se za individualno informiranje i savjetovanje.

Kamo nakon osnovne škole

Vaš CISOK Bjelovar